Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-11-2010, 14:25   #210
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
No nie!

Mnie, głównego złego, złośliwego, i w ogóle (z naciskiem na to ostatnie) LIświatka ominęła dysputa o religii i dysputa o prowadzeniu i dysputa o polityce i dysputa o powernych postaciach!!!

I ja się z tym kategorycznie nie zgadzam!!! Żądam wznowienia wszystkich dyskusji, abym mógł ponabijać posty, urządzić mniejsze i większe forum warsy i jakiś flame!!!


A poważnie - czytając ostatnie wypowiedzi w tym wątku miałem dziwne wrażenie, że pisze się o niczym tylko, żeby był ruch w komentarzach. Już tematy polityczno - religijne... stare powiedzenie, że jak się nie ma o czym mówić to wyciąga się politykę, religię i pogodę (a, właśnie - u mnie śnieg pada i jest tak słitaśnie - ci na letnich oponach bączki kręcą na skrzyżowaniu...)

Potężne postacie - no przepraszam. GM się zgodził na taką, a nie inną, więc to jego problem jak sobie nie poradzi i gracz mu wlezie na głowę. Zresztą - czy jesteśmy starymi wyjadaczami, czy nobami, którzy zamiast wyciągnąć na stół i zmierzyć; przekrzykują się kto ma więcej kropek i przedmiotów? A co do samego porównywania siły i możliwości to mocno bym uważał - postać wpływowa (taka jak Młokos) jest bardzo uzależniona od wpływów właśnie; co w sesji widać. Więc złamanego szeląga nie postawiłbym na możliwości tej postaci vs postać _któregokolwiek_ z graczy. Ale to inne story.

Przy okazji witam nowości wydawnicze w lokalnym wydaniu wiadomości rzeźniczych.


PS. Otwórzmy sobie wątek [Forum Wars: Flame Edition] - Rycerskie obyczaje; dajmy mu:
....
I przenieśmy się tam z dyskusją (niech moderacja też ma co robić). Kto ostatni dostanie warna wygrywa "krwiste usta".
 
Aschaar jest offline