Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-11-2010, 20:23   #6
Bothari
 
Bothari's Avatar
 
Reputacja: 1 Bothari ma z czego być dumnyBothari ma z czego być dumnyBothari ma z czego być dumnyBothari ma z czego być dumnyBothari ma z czego być dumnyBothari ma z czego być dumnyBothari ma z czego być dumnyBothari ma z czego być dumnyBothari ma z czego być dumnyBothari ma z czego być dumnyBothari ma z czego być dumny
Sinka - będzie równo nie na liście nad sesją, tylko w postach. Zobaczysz jak coś napiszesz.

A teraz - czego oczekuję od was:
1. Opisania waszej postaci i jej zachowania ogólnego. Tego jak zwykle się ubiera, porusza, odnosi do innych etc. Takiego wstępu, by inne osoby mogły wasze postacie poznać. Może być to jakaś scenka rodzajowa z jej dotychczasowego życia, byle by to odpowiadało choć trochę jej sposobie bycia aktualnie.
2. Co wasze postacie robiły i jak w trakcie tego co opisałem. Możecie mój opis rozszerzyć (ale nie zmieniać). Możecie sobie odegrać pomiędzy sobą jakieś dialogi (są możliwości aby je powstawiać).
3. Jak postacie wyglądają i zachowują się teraz, gdy już stoją na pokładzie Elizabeth.
4. No i oczywiście co dalej. Co robicie. Co zamierzacie.
5. Innych rzeczy, które macie ochotę wrzucić.

Ogólna rada. Staracie się nie zdradzać innym graczom zbyt wiele z historii waszych postaci, bo posplatałem wasze losy ociupinkę, choć na tą chwilę tego nie widać. Razem z mechaniką otrzymacie różne imiona i nazwiska NPCtów z waszej historii oraz paru dodatkowych spraw, które się tam przewinęły.

No i termin. Proszę o odpisywanie do środy 1 grudnia. Ja postaram się odpisać w czwartek - piętek, abyście mieli weekend.
 
Bothari jest offline