Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-06-2006, 14:57   #86
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Uh, wiem że przed przerwą w działaniu LI też mieliśmy mały zastój, ale miejmy nadzieję, że to szybko minie. Wakacje to z jednej strony więcej czasu na siedzenie przed kompem, a z drugiej niestety również czas wyjazdów (niestety? co ja piszę :P no ale dla forum to raczej tak jest), więc zdaję sobie sprawę, że pewnie znowu będzie nam ciężko zebrać się wszystkim razem. Ale damy radę!
Ja będę mieć planowaną przerwę w dostępie do kompa dopiero w połowie sierpnia (jak dobrze pójdzie) i to jedynie tydzień lub dwa, więc z mojej strony ciągłość sesji nie powinna być niczym przerwana

Natomiast kwestia karty - ja pamiętam Twoją postać mniej lub bardziej (jakże bym mogła zapomnieć ), więc nie trudź się szukaniem jej, tylko wyślij mi na PW zdolności i to, co uważasz za ważne (bo Ty chyba tez pamiętasz swoją postać, prawda? ). Reszta wyjdzie w praniu i najwyżej gdyby coś było nie tak, to się dogadamy przez PW.

P.S.: Cieszę się, że znowu będę mogła Ci prowadzić, bo się już stęskniłam za tą sesyjką strasznie :P Czekamy na resztę!
 
Milly jest offline