Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-11-2010, 19:24   #5
Kali
 
Kali's Avatar
 
Reputacja: 1 Kali nie jest za bardzo znany
No to tak jeżeli chcecie to możecie prowadzić rozmowy normalnie w postach. Chodzi mi tu o jakieś długie wypowiedzi abyście nie musieli pisać nie wiadomo ile postów lub coś. Jeżeli będziecie chcieli to możemy zrobić tak że ktoś pisze posta i potem następna odpowiada w swoim. Mi to obojętne Dogadajcie się między sobą, tak aby było wam jak najlepiej. Możecie też rozmawiać na PW, ja tylko chciałem dać wam kolejną możliwość.

Prowadzicie jedynie swoje postaci ludzkie. Duchy i siostry oraz inni ludzie to już moja działka. Jeżeli prowadzilibyście duchy i postacie to byłoby dużo zamieszania i za łatwo byłoby wam akcje różnie przeprowadzać a tak nie wiecie czego się spodziewać i co odpowie wam duch... Dlatego charakter ducha to już ja wymyślam.

EDIT:
Jeżeli diarrhoea2 nie odpisze do soboty to omijamy go. Wiem że nie daje znaku życia, ale tydzień na odpis to tydzień. Mam nadzieję, że to jedynie brak czasu, a nie olanie sesji powoduje brak informacji od niego, dlatego czekam do soboty i wtedy późną porą albo w niedziele rano odpis się pojawi Cierpliwości proszę...
 

Ostatnio edytowane przez Kali : 01-12-2010 o 22:20.
Kali jest offline