Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-11-2010, 22:30   #90
Gettor
 
Gettor's Avatar
 
Reputacja: 1 Gettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputację
Post jest, następny przewidziany na Mikołajki

Nowe osoby w sesji zostały dość brutalnie wprowadzone... cóż, co złego to nie ja - to moja pokręcona wyobraźnia

Jeśli owe nowe osoby wolą porozmawiać z mhroczną postacią na osobności, to zapraszam na gg. Jeśli jednak wolą wspólnie, to zapraszam tutaj (tak, założyłem drugi dokumencik do dialogów sesyjnych).

Jeśli Amaretta i David wyjdą z mhrocznego pomieszczenia to zorientują się, że byli trzymani w piwnicy karczmy, gdzie pokój wynajęła sobie elfka. I że jest ranek następnego dnia po schwytaniu.

Oczywiście po skończonym "przesłuchaniu" oboje zostają rozwiązani i dostają z powrotem swoje rzeczy.

Co zaś do starego składu...
Jeśli ktoś chce to może jeszcze wieczorem wybrać się na poszukiwania złodziejaszka i/lub skradzionej kasy - każdy stracił po 600szt (Bared w formie trzech cennych klejnotów, które "kiedyś" znalazł)

Ale przede wszystkim trzeba coś zrobić z tym wielo-łakiem!
 

Ostatnio edytowane przez Gettor : 29-11-2010 o 22:38.
Gettor jest offline