Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-11-2010, 22:31   #46
QuartZ
 
QuartZ's Avatar
 
Reputacja: 1 QuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemu
No to i tak dobrze ... właśnie o to mi chodziło czy jest tam czego szukać, bo jak sądzę skanery Czarnej Gwizdy, czujniki i inne pieprzoty już znają rozkład i wiedzą gdzie jest jakiś składzik części, gdzie ta jednostka sterująca itd. Przydałoby się to pewnie mojej postaci jak innym plan statku-stacji

EDIT:

Info dla wszystkich:
Na razie napiszę jeden post wstępny, żeby rozpisać trochę tło itd, oraz postawić jakieś tam zamiary i deklaracje ze strony Vladyka, ale przed kolejną turą dopiszę następny z decyzją, jak już zacznie się jakaś dyskusja między postaciami.
Po prostu kilka rzeczy mogę sobie rozpisać zanim będzie kwestia mutantów i wycieczek za statek rozpatrywana, więc może da Wam to dodatkowy punkt zaczepienia do własnych postów
 

Ostatnio edytowane przez QuartZ : 29-11-2010 o 22:34.
QuartZ jest offline