Wątek: Ulubiony serial
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-06-2006, 18:21   #47
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
No popatrz Redko! Ja też uwielbiam Sayida :P I Sawyera - niestety mam słabość do facetów z przeszłością. Natomiast odziwo nie ma w LOSTach takiego bohatera, którego bym nie lubiła. To znaczy jednak jest jedna postać, której nie lubię, wręcz niecierpię, ale nie jest z tej podstawowej ekipy z pierwszej serii. Ana-Lucia mi tak strasznie podpadła za to co zrobiła Sayidowi Ale mimo różnych charakterów i różnych typów ludzi, każdy ma w sobie coś intrygującego, coś fajnego.

Zgadzam się też z LMG, ale tylko po części Widać, że furora, jaką zrobił serial bardzo się odbiła na jego fabule. Niestety światem rządzi pieniądz, a LOST od początku był skierowany raczej ku komercii, więc producenci nie mogą sobie pozwolić na utratę wielu milionów dolarów - kręcą kolejne serie. I choć serial na tym wyraźnie traci, to jednak nie można zaprzeczyć, że jest świetny i pokazał coś nowego, nowatorskiego. A na dwie serie to on był raczej od początku nastawiony. Oby tylko skończył się na trzeciej - tak będzie dla niego lepiej. Póki co warto oglądać dalej, a jeśli zrobi się z tego kolejny tasiemiec w stylu X Filesów, albo jeśli zabiją moich ulubionych bohaterów, to przestanę go oglądać i tyle
 
Milly jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem