Wątek: Ulubiony serial
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-06-2006, 20:28   #49
Redone
Patronaty i PR
 
Redone's Avatar
 
Reputacja: 1 Redone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Milly
albo jeśli zabiją moich ulubionych bohaterów, to przestanę go oglądać i tyle
Ja tak bardzo lubiłam Boona ;( A kogo nie lubię? Clair. Charlie stara się jak może a ona czasem jest nie fair w stosunku do niego. Chociaż Charlie'go też średnio lubię Rzeczywiście Sawyer jest świetny, a te jego przezwiska! Przystojniak o boskim uśmiechu, bez takiego każdy serial jest skazany na porażkę :P Śmiać mi się chce jak sobie przypomnę różne jego odzywki No i w ogóle Michael, tego nie cierpię z wiadomych (lub nie, zależnie od zaawansowania w oglądaniu) przyczyn. To co zrobiłpod koniec drugiej części było poniżej godności osobistej człowieka...
A to że zrobili kontynuację i będzie on trwał dalej to oczywiste - przecież nic się jeszcze nie wyjaśniło więc jak może się serial już skończyć? Ja tam uważam, że na samym końcu to oni wszyscy już tam zostaną z własnego wyboru, już pod koniec drugiej serii wiadomo o przynajmniej 3 osobach które tam zostaną, ale nie będę wymieniać bo nie chcę tu spoilerować :P

Cytat:
Napisał Vengar
Miami Vice. Lata 80, świetne ciuszki, brak skarpetek i muza Jana Hammer'a.
Ile ja się tego naooglądałam w młodości Cały dzień się czekało żeby wieczorem zasiąść przed TV. W ogóle Don Johnson świetnie się nadaje do tego typu seriali. Nash Bridges też mi się podobał
 
__________________
Courage doesn't always roar. Sometimes courage is the quiet voice at the end of the day saying, "I will try again tomorrow.” - Mary Anne Radmacher
Redone jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem