Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-12-2010, 11:29   #36
kanna
 
kanna's Avatar
 
Reputacja: 1 kanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputację
Tworzenie postaci szło mi doszkonale, historia jest, umiejtności są, koszta są niestety, w pewnym momencie dotarłam do ściany :/ I nie wiem, co dalej.

Bo w świecie Piekary kobiety - zawodowo, że tak to ujmę - zajmuja sie gł. jedną profesja: szeroko pojetym nierządem (co, oczywiście , wskazuje na wyparte i nieuświadomione potrzeby i fantazje Autora w tym temacie, ale nie po to tu przecież jestesmy, co by fantazje Autora analizować; chciało by sie w tym miejscu "moi mili" dodać, ale sie powstrzymam )

Oczywiście, moja postac tez by sie tym mogła trudnic (zadna praca nie hańbi, podobno), ale wtedy jej opis pójdzie albo w Katarzyne, albo w tą druga, Tamilę (?). Mogła by ewentualnie być czyjąś żoną, córka, kochanka lub sprzedawać na targu. Albo w sposób wyspecjalizowany zajmowac się czarami, ale to już jest wchodzenie na stos z zapalona pochodnią.

Jakieś pomysły?
 
__________________
A poza tym sądzę, że Reputację należy przywrócić.
kanna jest offline