Wątek: +18
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-12-2010, 15:22   #67
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Cytat:
Napisał Bracchus Zobacz post
Poważnie mówię, dajcie spokój.
Dajcie spokój z czym? Następny inteligentny dzieciak co nie zrozumiał o czym się pisze? Uwaga. Chwila koncentracji, wyjaśniam. Problem polega na tym, że Arsene łaskaw był zaprzeczyć sam sobie, a nie w tym, że ma mniej niż 18 lat. Zwisa mi to i powiewa, ile ma lat i w jakich sesjach gra. Dyskusyjne, dla mnie, jest chełpienie się faktem, że nie mając 18 gra w sesjach 18+; ale to też nie jest przedmiotem tej dyskusji.


Dla mnie przekaz z posta Arsena jest prosty: "Znaczek 18+ oznacza, że treści zawarte w sesji są przeznaczone dla osób pełnoletnich, ale wszyscy mają to w dupie - ja na przykład nie mam 18, ale gram w takich sesjach".

Wracamy zatem do meritum dyskusji - czym jest znaczek 18+ i co oznacza? Wg Arsena teoretycznie coś oznacza, ale praktycznie - nic nie znaczy. Mam to więc traktować jako kolejny głos potwierdzający tezę, że - tak naprawdę - "18+" jest typowym dupochronem nie spełniającym żadnych innych funkcji, nie przestrzeganym i nie mającym żadnego umocowania?


I naprawdę nie dorabiajmy do tego konfliktu rasowego na linii młodzi - starzy, choć to ładny temat zastępczy.





@Efcia: Trójwartościowa? E, zgubiłem się...
 
Aschaar jest offline