Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-12-2010, 22:06   #16
Lechu
 
Lechu's Avatar
 
Reputacja: 1 Lechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputację
Smile

Sam bardzo chętnie (jeżeli będzie taka możliwość) dołączę do was w trakcie gry. Nie mam poziomu kogoś takiego jak xeper, ale kto ma... Ogólnie chciałem zapytać czy można grać Hibernatusem (dodatek Bohater^2) lub Europejczykiem (dodatek Bohater^3 - nie ma go na necie w pdf raczej) ?? Ogólnie jak nie można nawet jestem zainteresowany i zastanawiam się nad postacią do NS jak bym grał. Poza tym odezwę się jak będzie miejsce w trakcie gry. Kiedy to będzie sam jeszcze nie wiem, ale postaram się wysłać zapytanie do MG jak coś na skrzynkę Po tym jak fajowa sesja Fallout nie zobaczyła sędziwego końca może dojdzie ktoś taki jak baltazar, Bothari, Sekal czy inny z koksów tamtej sesji. Sam się tam nie dostałem - ehh... Cóż życzę powodzenia i powiem wam, że zapowiada się niezła przygoda

PS. Co do sesji Fallout może doleci jeszcze jakaś Pani, bo było tam fajnych co nie miara - ale jak coś ciii nic nie mówiłem
 
Lechu jest offline