Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-06-2006, 23:27   #34
LMGray
 
LMGray's Avatar
 
Reputacja: 1 LMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnie
Jedna sprawa jakim cudem nasz nowy towarzysz wdarł sie do wnetrza kościoła??? Przecież wszystko jest pozamykane bo inkwizytorzy cos tam robią!! Dlatego tłum sie burzy, iż nie może zobaczyć ciała, a tu nagle przybywa jakiś bohater i gdyby nigdy nic wchodzi sobie do środka. Jeremił stworzył mały bunt tylko po to aby otrzymać zgodę na wejście i dopilnowanie wszystkiego, więc apeluje o zmianę posta przez Arango. To tak samo jakby mi się przypomniało, iz pod murami miasta zostawiłem swoją 10tys. armię i zapragnałem ukraść ciało Leonarda.

Pozdrawiam

Lekko oburzony LMGray
 
__________________
"Niektórzy patrzą na świat i pytają: Dlaczego?
Inni patrzą na swoje marzenia i pytają: Dlaczego nie?"
George Bernard Shaw
LMGray jest offline