Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-12-2010, 01:01   #3
Arsene
 
Arsene's Avatar
 
Reputacja: 1 Arsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwu
Cytat:
Przygotowywana jest jakaś operacja desantowa (raczej duża, bo do jednego samolocika to by nie siekli tak, jak wynika z tekstu) i żołnierze nie dostają rozkazów przed wylotem? Takie najpierw znajdziemy się na ziemi, a potem zobaczymy co dalej?
Oczywiście, rozkazy są(w świecie prawdziwym było to zajęcie mostów/dróg zdaje się), lecz w tekście napisane jest, że opór napotkany został wcześniej niż się spodziewano, znacznie wcześniej.

Cytat:
Zęby zgrzytają jednak przy:
Cytat:
Kilkanaście sekund po tym, gdy spadochron kapitana otworzył się, pojazd mający dostarczyć ich nad cel zarył potężnie w ziemię
Biorąc pod uwagę, na jakiej wysokości zrzuca się spadochroniarzy (2 - 4km właśnie, aby uniknąć postrzelenia samolotu) to ten spadający samolot transportowy osiągnął coś koło prędkości dzwięku...
Moja wina, moja wina, moja bardzo wielka wina. Faktycznie, jest to niemożliwe, dzięki za zwrócenie uwagi. Jutro poprawię, teraz już ciemno, późno, ledwie widać przycisk edycji . Czekam na dalsze opinie/błędy/krytyki etc.
 
__________________
Także tego
Arsene jest offline