Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-12-2010, 23:48   #126
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Witam.

Post jest.

A teraz sprawy organizacyjne.

Idylla - brak logowania od 30.11.2010r. Zakładam, że wydarzyło się coś nieprzewidywalnego i daję żółtą kartkę w zawieszeniu - jeśli moje obawy potwierdzą się, anuluję ją, rzecz jasna. Za wydarzenia losowe nie zwykłem karać ludzi.

W sesji - zakładam, ze Helen dopiero co się obudziła i obowiązują ją informacje z poprzedniego posta, z tym, że za oknami już leje.

S.W.A.T - nadal ma problemy techniczne więc założyłem że Xaraf towarzyszy swojej drużynie. Nie mam pomysłu co miałby innego robić.

Hesus - cieszę się, że post się pojawił, mimo tego ze ewidentnie pisałeś go gora kilkanaście minut. Na przyszłość jednak proszę, byś ewentualne te kilkanaście minut poświęcał mu grubo przed terminem, a nie już po nim, OKI. Pamiętaj, że nadal masz żółtą kartkę. I że ja nie lubię takich sytuacji.
Ale rozumiem powody i akceptuję je. Dzięki za wrzucenie. Czasami prościej jest napisać w połowie tygodnia że nie dasz rady, jak napisał to np. Szarlej (inna sprawa, że jednak posta wrzucił).


Pamiętajcie, że zgłaszany z dużym wyprzedzeniem brak posta nie jest przeze mnie traktowany jako złamanie RYGORU. No, chyba, że się nagminnie będzie powtarzał i czasami jest to lepsze rozwiązanie - jeśli wiem o tym z wyprzedzeniem, jestem w stanie zaplanować odpowiednio wcześniej wyjaśnienia absencji Waszej postaci. Tak Hesus - to do Ciebie Bo wiem, że masz teraz urwanie głowy w pracy, więc może lepiej skorzystaj następnym razem z tej zasady

Pamiętajcie. Termin do niedzieli do 20.00 (i tak jak się umawialiśmy do 22.00 nie traktuję posta jako spóźnienie -bo zazwyczaj o tej porze siadam do odpiski). Potem jednak, o ile nie były ustalone ze mną, wasze działania posta już nie wrzucajcie.

pozdrawiam i dobrej nocy wszystkim.
 
Armiel jest offline