Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-12-2010, 14:48   #16
Fiath
 
Fiath's Avatar
 
Reputacja: 1 Fiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputacjęFiath ma wspaniałą reputację
Ad.1
Nie stawiałem i nie stawiam ani jednego limitu, jednak dostosujcie się że później karty jakie dostaniecie mogą nie być zbyt silne, więc talia z samych rare może mieć problem się do nich dostosować...chyba że pięć kart zadowoli was na całą sesję, przy tym systemie można walczyć nawet bez nich.
Zalecam poszukania najlogiczniejszej dla siebie talii, a w sesji gdzieś na początku pozwolę je wymienić po jednej, dwóch walkach.

Ad.2
Cóż...zależy o czym te posty, powiedzmy to sobie szczerze: Jeśli twój post mnie wciągnie a będzie miał tylko 3 strony to się obrażę że za mało, ale jak znowu usłyszę wypracowanie na 2,5 strony o kopaniu w ziemię, pluciu i myśleniu o sensie potrzeb fizjologicznych aby w końcu odkryć że gracz jednak nie chce iść do toi-toia i odszcza się dopiero po upolowaniu smoka na jego truchło, to mnie coś strzeli.

Można pisać posty dowolnej długości, ale byle nie było to zbędne lanie wody, jeśli uważasz że piszesz wypracowania z faktycznym powodem, i konstruujesz je w przeciągu 7 dni od posta mg, nie widzę przeszkód, ale bez przesady, to gra, a nie kółko czytelników czy gromada tworząca opowiadanie...Prosiłbym o balans, między zabawą z pisania a zabawą z czytania.

Może lepiej powiedzmy że dolna granica to pół strony dla gracza, niż że górna to 1,5. Jednak w zamian oczekuję że nie będziecie się czepiać moich wypowiedzi, nie mam w zwyczaju dublować wielkości postów graczy, może nawet będę pisał krócej od ciebie.
 
Fiath jest offline