Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-12-2010, 22:20   #86
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
Shakes & Fidget


"Shakes & Fidget - The Game" to gra na przeglądarkę stworzona w technologii flash. Gra nie wymaga pobierania ani instalowania żadnego oprogramowania. Gra jest darmowa i nie zawiera żadnych reklam.


Mi gra przypomina osławione Sword And Sandals, przy czym tutaj od momentu rejestracji prowadzimy jednego bohatera. Gra jest naprawdę rozbudowana, czym mnie chyba zatrzymała (+ opisy niektórych questów i potworów zabijają śmiechem). Już samo tworzenie postaci jest fajne: wybieramy nie tylko rasę i statystyki, ale dokładne szczegóły wyglądu. W grze chodzimy walczyć na arenę, by zostać sławę, wykonujemy questy z których mamy pieniądze, doświadczenie a czasem nawet jakiś ekstra sprzęt, walczymy z potworami w lochach, a nawet żeby zarobić nieco grosza możemy stanąć na warcie.

Dodatkowo gracze mogą łączyć się w gildie. Jeśli gildia się rozwija, wszyscy dostają z tego powodu profity w postaci expa i dodatkowych monet. W dodatku można też atakować inne gildie, a nawet się przed nimi bronić, wspólnie penetrować lochy lub zwyczajnie zasiąść w gildiowej tawernie i sobie pogadać we własnym gronie.

Gdyby kogoś gierka faktycznie wciągnęła i szukałby gildii, chętnie przygarnę każdego Licza do swojej, o ile tylko będzie wolne miejsce. Wystarczy wysłać w samej grze pocztę do mnie, wskazując, że się jest z Lastinn. Mój nick: "Mirachan".

A tutaj link do gierki:

Shakes & Fidget


Edit:
Pocztę w grze można wysyłać dopiero po 10 levelu, więc jakby coś to można do mnie pisać na LI, jeśli ktoś chce, żeby go przyjąć. Poproszę tylko nicka z gry i e-mail.
 
__________________
Konto zawieszone.

Ostatnio edytowane przez Mira : 26-01-2011 o 22:51.
Mira jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem