Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-12-2010, 15:34   #81
deMaus
 
deMaus's Avatar
 
Reputacja: 1 deMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumny
No właśnie to napisałem. Zazwyczaj dostaniesz odpowiedz najpóźniej w ciągu kilku godzin, a to chyba nie tak długo. Piszesz mi maila lub na gg pytanie i dostajesz odpowiedz. A te 12h to czas kiedy jestem na jakiejś sesji foto, albo jest niedziela i wtedy ma zastosowanie wiedza w takiej formie w jakiej podał ją MG, tz. możecie przyjmować, że Max przekazał 100% info w formie najbardziej przystępnej. W większości przypadków, Max i tak przekaże całość, jednak może to powiedzieć w różny sposób.
np. Info od MG, że dataslata, znalezionego na stacji da radę rozszyfrować tylko kapłan maszyny i nikt inny. Ale już do kapłana Max może powiedzieć:
"Proszę cię o pomoc, bo wiem, że jesteś w tym najlepszy."
"Zważywszy, że nie ma na stacji nikogo lepszego, to przychodzę do ciebie."
"Słyszałem, że lepiej nie przychodzić z takimi sprawami do ciebie, bo to nie twoja dziecina, ale obecnie nie mam nikogo innego."
"Podobno się na tym znasz, choć według mnie w takich sprawach prym powinien wieść mistrz wiedzy. Mógłbyś rzucić okiem?"
 
deMaus jest offline