Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-12-2010, 16:18   #83
deMaus
 
deMaus's Avatar
 
Reputacja: 1 deMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumny
Ale gdzie ja ci piszę o tym, aby MG zamieszczał moje dialogi? Ja piszę, że chciałbym aby zainteresowani wykorzystaniem moich informacji, które MG poda w takiej formie, jak każdemu innemu, zapytali nie wpierw, czy moja postać nie chce czegoś zataić. To chyba nie jest skomplikowane? O żadnych innych warunkach traktowania przez MG nie mówię. Tylko proszę o to innych graczy.
A w przypadku mojego braku odpowiedzi w ciągu 12h możecie uznać, że moja postać powiedziała oficjalnie i tak jakby odczytywała obwieszczenie na apelu wojskowym, że właśnie dowiedziała się iż.... Też chyba niezbyt skomplikowane?
12h to raczej szybki czas, bo nie sądzę, żeby za każdym razem zdarzało się komuś przeczytać mod posta i od razu z biegu odpisywać, a raczej większość układa posty w głowie, zastanawia się nad nimi itp. więc ma czas poczekać 12h aby dostać moją odpowiedz.
 
deMaus jest offline