Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-12-2010, 19:00   #21
Endless
 
Endless's Avatar
 
Reputacja: 1 Endless jest na bardzo dobrej drodzeEndless jest na bardzo dobrej drodzeEndless jest na bardzo dobrej drodzeEndless jest na bardzo dobrej drodzeEndless jest na bardzo dobrej drodzeEndless jest na bardzo dobrej drodzeEndless jest na bardzo dobrej drodzeEndless jest na bardzo dobrej drodzeEndless jest na bardzo dobrej drodzeEndless jest na bardzo dobrej drodzeEndless jest na bardzo dobrej drodze
Z niemałą obawą wszedłem do chaty, wraz z Sarą u mego boku. Po przekroczeniu progu domu, a raczej rudery, przywitał nas bałagan. Po izbie walały się różnorakie sprzęty i części umeblowania - krzesła, stołki, taborety. Wszystko, łącznie z wystrojem wyglądało co najmniej staromodnie. Rozglądając się po domu westchnąłem. Wyglądało na to, że mieszkańcy tej chaty dawno ją opuścili. Naliczyłem pięć pomieszczeń gospodarczych - sypialnia, kuchnia, piwniczka, składzik na drewno oraz pomieszczenie służące najpewniej do wędzenia mięsa. Nie spodobał mi się wystrój tamtego miejsca, ale wszystko wydawało się być w (nie)porządku. Jednak po szczegółowiej przyjrzawszy się wszystkim pokojom, ogarnął mnie niepokój i rodzący się strach. Wewnątrz nie było ani śladu po mieszkańcach, a jednak wszystko zdawałoby się być zadbane, przygotowane jakby specjalnie dla nas - pościelone łóżka, działająca lodówka, elektryczność, piwnica wypełniona słoikami z konfiturami... Wydało mi się to podejrzane, ale zachowałem tą informację dla siebie - nie chciałem niepokoić Sary.

Po dłuższej chwili dołączyła do nas Karolina, najwyraźniej niezmiernie czymś uradowana.
- Mam dobre wieści! W pobliżu widać jakieś zabudowania, chyba wieś. - powiedziała uśmiechnięta, patrząc na nas radosnymi oczyma.
Spojrzałem na jej podarte spodnie, po czym odchrząknąłem.
- Zauważyłaś może jakichś ludzi? Trochę tu cicho. Nie podoba mi się to... - powiedziałem gryząc się w język.
- Tak czy inaczej, jesteśmy kurewsko głodni i zmęczeni, a mamy pod ręką działającą lodówkę, piwnicę pełną pyszności, wygodne łóżka i telewizor. - spojrzałem na obie dziewczyny z perswazją w oczach.
 
__________________
Come on Angel, come and cry; it's time for you to die....
Endless jest offline