Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-12-2010, 19:09   #84
Tadeus
 
Reputacja: 1 Tadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputację
Myślę, że tak jak do tej pory starać się będę, by opis przekazania informacji był jak najbardziej ogólny. Tak jak pisałem "Podzielił się spostrzeżeniami z resztą.".

A jak się podzielił i czy wszystkim, to będziecie już mogli opisać bardzo szczegółowo /ustalić między sobą / w swoim poście, tak by wyszło na wasze.

Co do Flipa i Flapa - też uważam, że to npc z potencjałem i w sumie nie widzę problemu by mocno poranieni przeżyli (tech-kapłan chętnie zastąpi ich poniszczone organy nowymi :>)

Opisałem to tak:

Cytat:
i wszyscy ruszyli przed siebie, zostawiając za sobą pozostałości po oszalałym oddziale
wiec w sumie nie muszą być martwi, tylko unieruchomieni. Możesz opisać w swoim poście jak nieporadnie rzucili się na resztę i zostali poranieni. Z ogłuszeniem trochę większy problem, bo raczej było tam sporo gwałtownych emocji, więc mała szansa, by ktoś był aż tak opanowany

A stacje przebadaliście i wynikło z tego, że:
- Nikt nie przeżył
- Brakuje wielu drogich części do silników (ale to już od bardzo dawna)
- By maszyny logiczne na mostku zdradziły wam wszystkie sekrety trzeba będzie jeszcze nad nimi popracować - za co wzięli się już podopieczni Vladyka.

Zakładam, że domyślnie udajecie się przegrupować na Gwiazdę, bo to logiczne.
- Co do promu szturmowego - można go już używać - jedynie ciężki boler wyczerpał amunicję, której nie macie pod ręką - ale zostały jeszcze dwa w pełni naładowane pokładowe CKMy, więc jest się czym bawić
 

Ostatnio edytowane przez Tadeus : 07-12-2010 o 19:27.
Tadeus jest offline