Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-12-2010, 09:28   #124
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Zapomniałem o technikaliach

Na posty czekam do kolejnego wtorku, potem chyba zrobimy sobie szybką turę i przerwę Świąteczną.

Jako, że macie rożną "intensywność" działań postanowiłem na razie nie przejmować się różnicami czasowymi. Tylko Amanda i Chopp, jako osoby przebywające w tym samym mieście, niech z czasem nie szaleją. W pewnym momencie i tak, jak dobrze pójdzie, spotkacie się znów wszyscy i wtedy "zsynchronizujemy kalendarze".

zodiaq - masz duża dowolność, pamiętaj, że Jason niewiele wie o sprawie. Zdobył jednak troszkę info na temat, o który prosił go Chopp i Garrett. Ale poda ci je dopiero, kiedy upewni się, że znasz sprawę i Victora Prooda. Nie ma kontaktu z żadnym ze znanych ludzi - z Garrettem ani z Choppem, więc po prostu nie będzie ci ufał, póki go nie przekonasz do siebie. Dialog z nim (jeśli chcesz) przez GG ze mną najlepiej dograć. Twoje decyzje - co robisz, jak robisz itp. Czyli post napisz mocno intencyjnie - jako zarys planu do wykonania na kilka dni do przodu aż No chyba ze planujesz coś specjalnego wtedy zobaczymy.

emilski - Ty masz teraz najgorętszą sytuację, bo każdy popełniony błąd może doprowadzić do strzelaniny. Dla upewnienia - Teodor broni ze sobą nie ma. Myślę, ze tak jak przy "porwaniu" musimy sprawę dograć na GG lub PW.

Felidae - cóż, podobnie jak emilski, masz duża dowolność. Na PW wyślę Ci jeszcze dzisiaj informacje co ustalił detektyw, poza tym kilka innych informacji, ktore mogą nieco Ci pomóc.

Dwight i Hiddink - tutaj liczę na szybkie zaplanowanie sprawy z Arturem Byście długo nie odstawali od reszty. Ustalcie jakiś plan - podejmicie jakieś działania i takie tam. Macie sporą dowolność o ile dogadacie to ze mną lub podacie w foirmie postu, jak to nazywam "intencyjnego".

To tyle,

Pozdrawiam i czekam na kontakt i posty do 14 grudnia 2010 - standardowo gdzieś do wieczora.
 

Ostatnio edytowane przez Armiel : 08-12-2010 o 09:30.
Armiel jest offline