Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-12-2010, 20:38   #28
one_worm
 
one_worm's Avatar
 
Reputacja: 1 one_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputację
Uwaga uwaga uwaga

Jutro zamykam rekrutację. Osoby, które nie dosłały KP są proszone o dosłanie. jutro będzie ogłoszenie wyników. Wątek zostanie z edytowany zarówno główny, jak i ten tutaj post. Jakiekolwiek pytania - śmiało. Macie czas do jutra do godziny 20.00 Wtedy też wstępnie ogłoszę listę osób i będę miał prośbę aby osoby które to się dostaną na sesję potwierdziły udział Może być na PW, może być na gg (numer w profilu.). Chyba wszystko myślę Powodzenia.

----up to date----

No to już jest jutro i tak oto kończymy rekrutację. Chciałbym podziękować wszystkim, którzy nadesłali karty.

Taaaa... i teraz wesoło bo chciałbym was wszystkich wrzucić do sesji a to się nie uda


Dobra, to kto wchodzi kto wypada? Jak było powiedziane jest to przygoda dla 5 osób. Przyszło 7 kart.
Wchodzą w kolejności przypadkowej)
-Fiath
-Ratkin
-Rudzielec
-Vampire
-Felidae
I mały bonus :
-Highlander
-Nadiana

@commentary

Highlander stworzył postać i urzekła mnie jego historia Będziesz szóstym graczem. Nad bym wziął ale niestety to już będzie za dużo graczy, przykro mi ale ktoś odpaś musiał i robię to z bólem serca...rly.

Nadiana wchodzi do gry po przemyśleniu fabuły

Tak czy tak za godzinę około będzie wisiał post, komenty, google docs, no i w ogóle taka impreza

P.S. Ratkin - trzymam za słowo (propo gg i PW)

chyba tyle - ciao!
 
__________________
Do szczęścia potrzebuję tylko dwóch rzeczy. Władzy nad światem i jakiejś przekąski.

Ostatnio edytowane przez one_worm : 09-12-2010 o 21:37.
one_worm jest offline