Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-12-2010, 18:27   #9
Irrlicht
 
Irrlicht's Avatar
 
Reputacja: 1 Irrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znanyIrrlicht wkrótce będzie znany
Jako że pod koniec tygodnia zebrało nam się nagle więcej ludzi, niż przypuszczałem(mam już w skrzynce cztery karty postaci), a paru ludzi jeszcze chce podesłać KP, chcę powiedzieć, że o przyjęciu do sesji będzie decydował konkurs KP. W skrócie chodzi o to, że po prostu przyjmę karty, które najlepiej do sesji będą się nadawały. Będę rozpatrywać to, kto co może wnieść do sesji i ile historii z jednej postaci można wyciągnąć, tj. jak dobra postać będzie na to, żeby dodać swoją historię do ogólnej fabuły. Jeśli będę miał wątpliwości, poprzeglądam sobie Wasze poprzednie sesje, w których uczestniczyliście.
Karty postaci można nadsyłać aż do 23:59 trzynastego grudnia, godzinę później podam, kto do sesji wszedł. Zatem sesja wystartuje czternastego wieczorem lub w nocy piętnastego.

Do tych, co nie wejdą: Nie gryźć, nie kopać, nie złościć się. Ostatecznie, każda karta postaci ze sobą coś reprezentuje, jednak nie mogę przyjąć graczy więcej niż pięć i utrzymać jakości na takim poziomie, jaki chcę. Pięciu ludzi to i tak sporo, mając w pamięci, że chcę, żeby każdy gracz został należycie obsłużony. Zapewne znajdą się inni, co postapo będą prowadzili, więc to chyba problem nie jest.

Pisałem wcześniej, że postacie są od razu przyjęte do sesji, chociaż nie miałem pojęcia, że znajdzie się więcej. Zazwyczaj do tego, co prowadzę, ludzi można znaleźć tyle, co kot napłakał, więc sądziłem, że z trudem wyciągnę te pięć slotów(o ile ktokolwiek). Cóż, takie rozwiązanie wydaje mi się najsprawiedliwsze – ci, co przysłali, zaprezentowali to, co mogli, a jednocześnie dajemy szansę tym, którzy jeszcze piszą.

I tyle
 
Irrlicht jest offline