Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-12-2010, 23:55   #18
stega
 
stega's Avatar
 
Reputacja: 1 stega jest po prostu świetnystega jest po prostu świetnystega jest po prostu świetnystega jest po prostu świetnystega jest po prostu świetnystega jest po prostu świetnystega jest po prostu świetnystega jest po prostu świetnystega jest po prostu świetnystega jest po prostu świetnystega jest po prostu świetny
@Karagir

Może i nie diablo ale gracze mają tendencję do "zabezpieczania" się przed zagrożeniami czyhającymi na ich bohaterów poprzez tworzenie postaci, która w razie potrzeby jest w stanie zadbać o siebie. Dużo w tym winy GM'ów - jak się prowadzi przygodę której treścią jest wyżynanie kolejnych band mutantów/zielonoskórych/ożywieńców/kultystów (niepotrzebne skreślić) to postacie "niebojowe" mogą czuć się niczym piąte koło u wozu.

Tak przy okazji skąd się wziął 1 PO w twojej kp? Od czytania tych książek?

@Lechu

Łącznie z twoją postacią ludzi i nie-ludzi będzie pół na pół.

EDIT:

Założyłem temat z komentarzami http://lastinn.info/komentarze-do-se...tml#post274854 do sesji. Trochę przydługa i nudna lektura ale zależało mi na tym abyście wiedzieli w co się pakujecie i by reguły naszej gry były dla was możliwie najbardziej przejrzyste. Część posta stanowi rozwinięcie tego o czym już pisałem w rekrutacji lub (niektórym) przez pw. Wyjaśniłem też kilka innych kwestii o których wcześniej zapomniałem wspomnieć. Postarajcie się nie usnąć w trakcie czytania .

EDIT 2:

Do graczy, którzy jeszcze nie przesłali mi kp - w części mechanicznej karty proszę podawać nie tylko wartości końcowe cech ale i wartości początkowe. Bardzo ułatwi mi to sprawdzanie waszych kp.
 
__________________
Nie możesz być pewien swej racji, jeśli o argumentach swoich oponentów nie będziesz wiedział więcej od nich samych.

M. Friedman

Ostatnio edytowane przez stega : 11-12-2010 o 11:51.
stega jest offline