Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-12-2010, 16:25   #22
stega
 
stega's Avatar
 
Reputacja: 1 stega jest po prostu świetnystega jest po prostu świetnystega jest po prostu świetnystega jest po prostu świetnystega jest po prostu świetnystega jest po prostu świetnystega jest po prostu świetnystega jest po prostu świetnystega jest po prostu świetnystega jest po prostu świetnystega jest po prostu świetny
Miałem na myśli książki z "tej" części biblioteki o której wspomina historia twojej postaci. W sumie i tak nie będzie okazji do korzystania z PO bo sesja nie będzie z gatunku tych "mrocznych i tajemniczych" (no może trochę tajemnicza ale na pewno nie mroczna).

EDIT:

@Lechu

Przerobiłem fabularną część karty i nie mam zastrzeżeń, no może poza faktem, że miejscami przydałoby się nacisnąć enter. Mechanikę sprawdzę do jura jak będą jakieś byki to sam poprawię.

EDIT 2:

OK mechanika sprawdzona.

@Raeynah

Nie pamiętam czy kontaktowałem się z tobą w tej sprawie, w każdym razie kartę sprawdziłem jakiś czas temu. Do części fabularnej nie mam zastrzeżeń. W mechanice było trochę błędów ale je skorygowałem.
 
__________________
Nie możesz być pewien swej racji, jeśli o argumentach swoich oponentów nie będziesz wiedział więcej od nich samych.

M. Friedman

Ostatnio edytowane przez stega : 11-12-2010 o 22:00.
stega jest offline