Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-12-2010, 16:58   #89
Tadeus
 
Reputacja: 1 Tadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputacjęTadeus ma wspaniałą reputację
Uhm... przecież już pisałem

1. Pełno trupów
2. Brak ważnych części silnika/pomniejsze uszkodzenia od strzelaniny
3. Brak ciał najemników
4. Wszystko inne, czego można spodziewać się po niezbyt nowoczesnej i zadbanej rafinerii - czyli na przykład tony różnych przemysłowych części średniej jakości, w tym trochę standardowych wszczepów martwych pomniejszych Mechanicusów.

Rozumiem, że akolici zabrali się po prostu za mapowanie statku i stopniowe przywracanie mu sprawności? Bo tak to opisałeś, więc myślałem, że już wszystko jasne

Było jeszcze pytanie o Egarian - postać Raghrara wie, bo jest pokładowym Seneszalem i od tego on tam właśnie jest, by takie rzeczy wiedzieć

A i jeszcze coś. Specjalnie w moim poście zostawiłem w czasie walki "dziury" byście mogli na własnych regułach opisać wstępnie style walki waszych postaci - choćby przy pacyfikowaniu reszty zwiadu. No, ale widzę, że pomysł się nie bardzo przyjął. Następnym razem najwyżej zaznaczę, czego mi trzeba

Ventidius za to daje czadu za wszystkich
 

Ostatnio edytowane przez Tadeus : 11-12-2010 o 17:07.
Tadeus jest offline