Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-12-2010, 23:17   #5
traveller
 
traveller's Avatar
 
Reputacja: 1 traveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputację
Vermaisen mam nadzieję, że nie pożałuję tej decyzji

Jak widzicie post już jest. Jeśli ktoś ma jakiekolwiek pytania to jestem ostatnio dość dostępny na gg. Żeby przypomnieć pewne informacje z rekruta... Barack Obama na wspomnianej w tekście konferencji wzywał ludność do nie podróżowania i pozostania w domach. Możecie posiadać taką wiedzę rzecz jasna. Środki przekazu nie działają, pewnie niektórzy domyślą się czemu. Co do radia to... Sytuacja wyjaśni się niedługo, ale póki co nie możecie nic złapać. Oczywiście wypadałoby w pierwszym poście opisać wygląd waszych postaci i npców(których mam nadzieję, trochę będzie) o których piszecie tak by inni mogli się z wami lepiej integrować. No i prosiłbym o umieszczenie gg dla Vermaisena i jego o to samo co ułatwi komunikacje i współpracę przy postach.

ps. Przypomniała mi się jeszcze jedna rzecz. Póki co wyhamujcie z retrospekcjami, gdyż przewiduję na to całą osobną kolejkę dla wszystkich. Załatwcie swoje sprawy w mieście, nie musicie ich załatwiać do końca w całej kolejce oczywiście. Jak się przy tym spotkacie wszyscy lub częściowo to nawet lepiej, ale rozdział skończy się stworzeniem grupy i opuszczeniem miasta.
 
__________________
"Tak, zabiłem Rzepę." - Col Frost 26.11.2021
Even a stoped clock is right twice a day

Ostatnio edytowane przez traveller : 12-12-2010 o 23:46.
traveller jest offline