Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-12-2010, 21:00   #1
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Thumbs up Jednolinijkowa sesja

Co to jest w pytaniach i odpowiedziach:

1. Jednolinijkowa?
- Tak, jednolinijkowa. Najfajniejsza i najnormalniejsza, bo tak w głębi serca powinniście sobie przyznać, że wcale nie chce wam się czytać tych wszystkich przydługich wiadomości, nie macie na to specjalnie czasu...

2. No, ale w takie jednolinijkowe trzeba odpisywać raz dziennie, naprawdę nie mam na to czasu. Co ty na to?
- Chrzanisz. Jeżeli masz czas to czytać i masz dostęp do komputera i internetu raz dziennie na 10 minut to znaczy, że masz czas w to grać. NAJWYŻEJ 10 minut. A dzień ma 24h. Gdy już załapiecie o co chodzi to nawet będziecie mogli kilka razy dziennie odpowiadać.

3. Ale spójrz na te "zajefajne" sesje, w których ludzie produkują się minimum A4 na każdy "post"... po co komu jednolinijkowe?
- Sporo argumentów by się znalazło z czego pewno część urażałaby godność tych co to fani przydługich, łańcuchowych opowiadań, które ukradły nazwę "pbf rpg". Jednolinijkowe sesje są dla ludzi, którzy nie mają ani czasu ani chęci raz na tydzień czytać/pisać długich tekstów forumowiczów.

4. Taaa, dobra, ale ty masz nazwę użytkownika "Anonim", ja nie jestem anonim i ludzie uznają mnie za głupka, który umie tylko jedną linijkę odpisać i nie będą mnie już tu lubić...
- Bądź sobą, rób jak uważasz. Do końca życia chcesz być kukiełką, która robi tylko to do czego jest zmuszona?

5. A mógłbyś teraz napisać o czym właściwie będzie ta sesja?
- Czując, że niewiele osób się tu zgłosi (bo to może zostać odebrane za działanie wbrew modzie) to nie chcę przesądzać, żeby jakiś chętny nie powiedział "och, ja bym pograł, ale sci-fi/fantasy/teraźniejszość/cośtam niepotrzebne skreślić mnie nie interesują, więc się nie zgłoszę" z drugiej strony jak nie podam to ktoś by nie zgłosił się, bo by sobie pomyślał, że nie mam "pomysła"... preferowałbym poprowadzenie szybkiej sesji z drużyną 3-5 graczy, którzy by grali profesjami fantasy Wojownik-Uczony-Mag albo profesjami sci-fi Żołnierz-Naukowiec-Psionik albo profesjami przetrwajohorrorowymi Policjant-Profesor-Psychiczny

6. No dobra, dotarliśmy do tego punktu, więc może się zgłoszę... ile stron a4 ma mieć historia mojej postaci?
- Zabawne pytanie. Historia waszej postaci mają mieć pomiędzy 0, a 3 krótkie zdania. Zero zdań jeśli nie macie ochoty na wątki osobiste, trzy zdania jeżeli lubicie wątki osobiste i chcecie, żeby w świecie gry wasze postacie nie pojawiły się znikąd.

7. A można zadawać więcej pytań?
- Tak
, bo nawet jeśli ostatecznie nie zdecydujecie się na grę, to fajnie, żeście się zainteresowali.

8. Powiedzmy, że jestem na tyle fajny, że nie muszę czytać tych pytań i odpowiedzi, żeby dołączyć się do gry, prawdopodobnie nie czytam i tego pytania ani tej odpowiedzi, więc nie pitol tylko dawaj kartę rekrutacyjną, a ja ją wypełnię.
- Proste. Jak nie jak tak.

Rekrutacja otwarta aż się zgłoszą 3 osoby przez dłuższy czas (znaczy wcześniej niż sobie pomyślę: "no tak podejrzewałem, nie ma tu nikogo kto chce grać w fajne forumowe rpg") lub 5 jeśli szybko się lud pojawi tutaj (znaczy przez najbliższe 24h).

Karta rekrutacyjna.
1. Nazwa postaci, jak chcecie to może być wasza forumowa nazwa.
2. Preferowany świat: fantasy lub sci-fi lub "przetrwajohorror" lub [właśnie twój pomysł tylko musisz go zdradzić]; i czy w jakimś świecie w ogóle odmówisz grać
3. Profesja: Wojownik/Żołnierz/Policjant lub Uczony/Naukowiec/Profesor lub Mag/Psionik/Psychiczny
4. Historia postaci: 0-3 zdań ze swoimi BN i zdarzeniami z du... życia wziętymi, które będą wątkiem pobocznym w grze; może być i więcej zdań, ale dalej niż trzecie i tak oleję; i bez ukrywania wrzutów na mnie w dalszych zdaniach
5. Oświadczenie, że masz 10 minut czasu codziennie, żeby conajmniej raz dziennie odpisać w tej sesji.
6. Żart, więcej nie trzeba, ale jak coś chcesz więcej to napisz w punkt 6. Jak będzie krótkie to przeczytam.

KARTY REKRUTACYJNE DAJEMY W TYM TEMACIE;
NIE WSTYDZIMY SIĘ WZIĄŚĆ TEJ SAMEJ PROFESJI, KTÓRĄ JUŻ KTOŚ WZIĄŁ


Zgłaszać się!!!!!!!!!11111111111
 

Ostatnio edytowane przez Anonim : 14-12-2010 o 21:03.
Anonim jest offline