Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-12-2010, 22:09   #10
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał kanna Zobacz post
Całe życie, że tak to ujmę (znaczy: zanim tu trafiłam) grywałam w sesje jednolinijkowe...
Chetnie bym grała psionikiem.

Pytanie tylko mam: cz masz pomysł na Sesję (intryga, cel gry itp.) czy Twoim jedynem pomysłem jest jednolinijkowość?
No ja też całe życie forumowe (znaczy lat 7) mistrzowałem w sesje jednolinijkowe i trochę grałem. To ma być zwykła sesja aczkolwiek tak skonstruowana, żeby początkowy cel nie był zbyt odległy (prosta sesja) i jeżeli dałoby radę (ludzie by nie pozmierali z sesji albo nie pomyśleli, że chodzi tu o spam i bym musiał ich miotłą...) to mógłbym tworzyć ciąg dalszy.

Jeśliś znawczyni to mogę się pochwalić, że stworzyłem 1 sesję ponad 1000 wypowiedzi, jedną ponad 1500 i jedną ponad 2500 wypowiedzi. Kilkanaście po około 200-300 no i też kilka do kilkunastu niewypałów kończących się mniej więcej na 50 wypowiedzi, żeby być szczerym. Prócz tego dwie "indie rpg" zanim pojawiła się ta nazwa, bo ja to nazwałem po zakończeniu "spamfest" - indie niestety niezbyt nadają się na forum chyba, żeby znaleźć ludzi, którzy by poważnie to potraktowali.
 
Anonim jest offline