Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-12-2010, 11:00   #17
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Po prostu, gdy zobaczyłem, że u większości pojawiło się "sci-fi" to sesja będzie prowadzona właśnie w takich realiach. Jedyna postać wyłącznie fantasy to postać Shawna - mam nadzieję, że się nie obrazi, że po prostu "przetłumaczyłem ją" na język gry sci-fi.

Co do horroru to w pbf-rpg pojawia się on, gdy gracze naprawde dbają, aby ich postacie żyły. Ta chęć życia to praktycznie jedyne zmartwienie gracza forumowego choć oczywiście dłuższa gra może sprawić, że gracz zacznie też dbać o ludków z jakiegoś miasteczka... dobrym motywem jest też konwencja gry i odpowiedni gracze, którzy rozumieją, że patriotyzm działa tak samo w życiu jak i w fikcji i wtedy dbają o ludków po tej właściwej stronie konfliktu. W każdym razie grając z ludźmi, których nie znam, zdam się na hipotezę, że gracze chcą, żeby ich postacie przetrwały jak najdłużej.

Zrobiłem już karty postaci graczy, którzy do tej pory się zgłosili. Myślę, że dobrym początkiem będzie coś w stylu "ucieczka z więzienia", a akcja będzie się działa w równoległej rzeczywistości, może na innej planecie niż Ziemia. Połączenie akcji (walka o przetrwanie) z eksploracją (spotkania z nieznanym).

Postacie graczy od początku znają się (ocalali członkowie dwóch czy trzech oddziałów jednej armii, którzy ratując życie musieli przebiec przez przejście pomiędzy wymiarami).


Cytat:
Napisał Cosm0 Zobacz post
Nie chciałbym się zgłosić tylko po to, żeby po zamknięciu rekrutacji powiedzieć wam 'aaa spadam, nie gram z wami w to' :P
Ja tak na poważnie. Dziś zaczynamy, ale jeszcze ludzie mogą rekrutować się.

ps. Więc zapraszam i ciebie.
 
Anonim jest offline