Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-12-2010, 11:57   #19
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Ktoś jeszcze zgłosiłby się?



Cytat:
Napisał Cosm0 Zobacz post
Powiem, że zaciekawiła mnie bardzo ta jednolinijkowa sesja, mimo że lubię czytać i pisać takie długie epopeje jako posty. Mimo to na sci-fi w tej chwili nie mam za bardzo klimatu (chyba, że setting Eclipse Phase) dlatego chyba zaczekam na jakąś twoją następną sesję
Tak właściwie jak o tym napisałeś to dokładniej rzuciłem okiem na karty rekrutacyjne i wszyscy-1 napisali "fantasy lub sci-fi", ale z treści wynikało, że raczej sci-fi.

Eclipse Phase właśnie przeczytałem i... nie, nie jestem fanem cyberpunk, zwłaszcza pomysłu transhumanizmu. Choć z tego co pamiętam były dwa przypadki, gdy gracze grali czymś takim: raz cyborgiem i raz androidem (z czego android był konieczny, żeby przenieść duszę postaci gracza do czegoś humanoidalnego po tym, gdy pewien magiczny efekt trwale zamienił go w pingwina) - ten drugi gracz faktycznie grał człowiekiem w mechanicznym ciele.

No mam tylko nadzieję, że nie zrobię gniota i gracze nie poznikają szybko (gniot = mg lub większość graczy tracą zainteresowanie przed finałem toczącego się wątku; niezależnie od poziomu winy mg, który to poziom często ciężko ustalić), bo będzie trudniej założyć "następną sesję".
 
Anonim jest offline