Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-12-2010, 18:22   #12
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Pinn Zobacz post
Aha, Anonimie pisałeś w pierwszym poście w sesji, że jak chcesz to po majstrujemy trochę przy awatarach... Osobiście proponuję utworzyć panel graczy jak przy większości sesji.
Niby mój awatar jakoś pasuje do odgrywanej postaci, ale nie tyczy się to wszystkich. Chodzi o to by lepiej odróżniać się w czasie gry; W ten sposób szybciej zaczniemy automatycznie kojarzyć naszą drużynę razem z ich wątkami.
To jak panel graczy, mistrzu gry?
OK, ale nikt nie dał swoich "avów", więc uznałem, że nikt nie chce. I chyba Mruk zgłosił się dla jaj. Uff, dobrze, że wielu ludzi przyjąłem. Jutro wieczorem pojawi się ten panel graczy razem z "avami", które skądś skombinuje jeśli nikt nie ma własnego pomysłu.

Dla mnie to i tak jest dużym udogodnieniem te możliwości zmianu "pseudo" w grze na growe pseudo.
 
Anonim jest offline