Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-06-2006, 20:21   #9
Solinarius
Administrator
 
Solinarius's Avatar
 
Reputacja: 1 Solinarius ma wspaniałą reputacjęSolinarius ma wspaniałą reputacjęSolinarius ma wspaniałą reputacjęSolinarius ma wspaniałą reputacjęSolinarius ma wspaniałą reputacjęSolinarius ma wspaniałą reputacjęSolinarius ma wspaniałą reputacjęSolinarius ma wspaniałą reputacjęSolinarius ma wspaniałą reputacjęSolinarius ma wspaniałą reputacjęSolinarius ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Korniszon13
Mi sie podoba zwłaszcza ten wysuwany panel i runy. Jednak można znaleźć sporo błędów, a tak właściwie to mało co się zmieniło. Nie wiem czy było warto tyle czekać, ale pomimo wszystkiego zagłosowałem na "podoba mi się"
Warto było, bo wiele rzeczy jest teraz bardziej funkcjonalnych niż wyglądających A przerwa w działaniu forum nie była spowodowana tym, że je robię tylko tym ze nie miałem internetu. Właściwie ta wersja stała przez ten cały miesiąc, tyle że style były niedopracowane.
Cytat:
Napisał fleischman
Ta jest lepsza, ale nadal wydaje mi się, że możnaby conieco poprawić, ilość zapytań do bazy danych czy coś takiego
Ze 180 zapytań dla użytkownika teraz jest 6... policz ile to procent, szczerze wątpie żeby się dało f.
 
Solinarius jest offline