Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-12-2010, 00:26   #16
Cosm0
 
Cosm0's Avatar
 
Reputacja: 1 Cosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputację
Witam wszystkich jako ostatni chyba No ekipa powiem robi wrażenie, rozmiarami - zobaczymy jak wyjdzie z zaangażowaniem, jednak jestem co do tego optymistą. Czasem to się mija z rzeczywistością, ale bądźmy wszyscy optymistami w tej materii

Mój post jest w produkcji, jednak do jego dokończenia potrzebuję przeprowadzić jakiś mini dialog Kermem, jako że swoją postać umiejscowiłbym przy stole jako drugą to też dla zabicia czasu można sobie pogawędzić. Z w/w powodu mój post pojawi się dopiero jutro

Ajas skąd wiesz, że moja postać para się magią? :P Nijak tego po Timie nie widać, a tu już z góry niechęć. I to jeszcze od iluzjonistów mnie typujesz... co ja na amatora wyglądam? :P No i do tego jeszcze gnom... Ja ci dam gnoma! :P Niziołek waleczniak więc się pilnować! :P
 
__________________
Wisdom of all measure is the men's greatest treasure.

Ostatnio edytowane przez Cosm0 : 17-12-2010 o 00:29.
Cosm0 jest offline