Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-12-2010, 10:03   #1
Drusilla Morwinyon
 
Drusilla Morwinyon's Avatar
 
Reputacja: 1 Drusilla Morwinyon jest godny podziwuDrusilla Morwinyon jest godny podziwuDrusilla Morwinyon jest godny podziwuDrusilla Morwinyon jest godny podziwuDrusilla Morwinyon jest godny podziwuDrusilla Morwinyon jest godny podziwuDrusilla Morwinyon jest godny podziwuDrusilla Morwinyon jest godny podziwuDrusilla Morwinyon jest godny podziwuDrusilla Morwinyon jest godny podziwuDrusilla Morwinyon jest godny podziwu
(Autorski) Tenebris - komentarze

Jako, że mój system jest pewna mieszanką, uznałam, że bardziej będzie pasował jednak tutaj niż w dziale fantasy.

Po pierwsze chciałabym powitać swoich graczy, mam nadzieję, że będziecie się dobrze bawić.

Teraz trochę informacji wstępnych - często będzie się zdarzać, że dużą część sesji będziemy odgrywać przez pw, jako, że jak na razie gracze zaczynają w zupełnie innych miejscach, jeśli chodzi o posty, nie wymagam referatów.
Post krótki, za to konkretny jest równie dobry co rozpisany na stronę, więc jak ktoś nie lubi się rozwlekać, nie zamierzam przymuszać, osobiście przyznaję, że długich postów nie lubię, bo rozpisywanie się na stronę o tym jak pije poranną kawę wydaje mi się nienaturalne, więc z mojej strony z reguły spodziewajcie się konkretów, a nie opisów s tylu "Pustyni iw Puszczy".

Jak wspomniałam odpisujemy raz na tydzień, być może częściej.

Jeżeli wszystko pójdzie dobrze, właściwa sesja powinna pojawić się już dzisiaj, choć zważywszy na wyjazd Valtharys'a będzie on skupiony na razie na drugiej postaci.

Ok, organizacyjnie. Żeby nie było zamieszania

a) kwestie mówione piszemy od "-" i kursywą
b) ewentualne przemyślenia postaci bierzemy w cudzysłów i/lub zaznaczamy, że jest to myśl postaci. Tutaj dodam, że pisanie przemyśleń jak najbardziej nie jest obowiązkowe, ale jeśli ktoś lubi, proszę bardzo
c) Imiona postaci/NPCów zaznaczamy pogrubieniem

W kwestii organizacyjnej to tyle, idę pracować nad postem.
 
__________________
Co? Zwiesz dekadentami nas i takoż nasza nację?
Przyjacielu, ciężko myślisz, w innych czasach miałbyś rację.
Czyżbyś sądził, żeśmy tylko tępo w siebie zapatrzeni?
Nie wiesz, lecz to się nazywa ironia i doświadczenie.
Drusilla Morwinyon jest offline