Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-12-2010, 15:29   #23
Ajas
 
Ajas's Avatar
 
Reputacja: 1 Ajas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie cośAjas ma w sobie coś
Cytat:
Napisał Cosm0 Zobacz post
Witam wszystkich jako ostatni chyba No ekipa powiem robi wrażenie, rozmiarami - zobaczymy jak wyjdzie z zaangażowaniem, jednak jestem co do tego optymistą. Czasem to się mija z rzeczywistością, ale bądźmy wszyscy optymistami w tej materii

Mój post jest w produkcji, jednak do jego dokończenia potrzebuję przeprowadzić jakiś mini dialog Kermem, jako że swoją postać umiejscowiłbym przy stole jako drugą to też dla zabicia czasu można sobie pogawędzić. Z w/w powodu mój post pojawi się dopiero jutro

Ajas skąd wiesz, że moja postać para się magią? :P Nijak tego po Timie nie widać, a tu już z góry niechęć. I to jeszcze od iluzjonistów mnie typujesz... co ja na amatora wyglądam? :P No i do tego jeszcze gnom... Ja ci dam gnoma! :P Niziołek waleczniak więc się pilnować! :P
Spojrzałem na awatar i stwierdziłem że wygląda on jakoś na maga. A co do rasy wybacz mój błąd zaraz poprawię. A co do tej magii jeszcze,to wiesz błądzić rzeczą ludzką
 
Ajas jest offline