Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-12-2010, 22:40   #3
JanPolak
 
JanPolak's Avatar
 
Reputacja: 1 JanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemu
Dla współgraczy:
Szeregowy Adam Lambert, urodzony na początku stulecia, ponoć w Szwajcarii. Uczestnik wojny polsko-bolszewickiej, obieżyświat, lotnik, alpinista, afrykański myśliwy i organizator kilku wypraw arktycznych. Mówi w co najmniej ośmiu językach w typ polskim, suahili, a po angielsku ze szkockim akcentem. Obecnie w mundurze kanadyjskim, sam siebie jednak uważa za kosmopolitycznego obywatela świata. Zdaje się nie odczuwać, żadnych uczuć patriotycznych, a udział w wojnie traktować jako prywatny interes. Rok temu uczestniczył w Operacji Gauntlet - alianckim rajdzie na Spitsbergen.

Współtowarzyszom dał się poznać jako typ upartego indywidualisty. Wiecznie otrzymuje reprymendy od oficerów za nieregulaminowy wygląd: nie goli się, chodzi rozpięty i w nieodłącznym czarnym golfie pod mundurem. Krąży plotka, że był podoficerem, ale został zdegradowany. Nie cierpi papierosów, sam pali minicygara. Mocny w pięściach.

Mimo wieku (ma 39 lat, ale jego zniszczona twarz wygląda na 50) pełen zapału do operacji. Chce się sprawdzić w skokach spadochronowych, tęskni za kołem podbiegunowym i jest osobliwie zawzięty na hitlerowców.

Do MG:
Jak wygląda sprawa ekwipunku? W KP podałem propozycję różnych gadżetów, ale czy mamy jakiś przydziałowy sprzęt?


A poza tym, powodzenia, Panowie.
 
__________________
Jestem Polakiem, mam na to papier i cały system zachowań.
JanPolak jest offline