Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-12-2010, 22:45   #15
Lechu
 
Lechu's Avatar
 
Reputacja: 1 Lechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputację
Ok od razu tak trzeba było! Co do tego "odwal całą robotę za nas" nie masz racji - wcale tego tak nie odebrałem Zapraszam współgraczy na DOKa od dialogów - czas sprawdzić czy ekipa jest w stanie współpracować!

EDIT: Mój mały plan już jest gotowy - wiem, że jest taki ogólnikowy, ale cóż... jak byście się zdecydowali to wspólnie dopracujemy szczegóły jak będzie trzeba. Można zawsze wymyślić co innego, ale pamiętajcie: Ludzie najlepiej się poznają w akcji!

EDIT 2: Pozostał jedynie odpis Karagira. Póki co hobbit słucha błagania o pomoc (i zamierza pomóc ojcu) a Ankarian (elf) oraz Sharlene dosiadają się w trakcie rozmowy. Nadal nie wiemy jak postąpi BG Karagira więc czekamy. Dokładniejszy opis zapodam jak on się wyrobi a jak nie mam nadzieję, że dość nakreśliłem tło
 

Ostatnio edytowane przez Lechu : 18-12-2010 o 16:08.
Lechu jest offline