Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-12-2010, 13:56   #20
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Być może z powodu pełnego nieprzyzwyczajenia graczy do tej "jednolinijkowej" formy prowadzenia gry, a być może z powodu niektórych nieścisłości, które mogłem z premedytacją lub nie zawrzeć w swoich odpisach pojawiły się głosy, że nie wszystko jest wiadome tj. powstaje zbyt duże wrażenie zagubienia tam gdzie tego zagubienia być nie powinno. Stąd ta wiadomość, która mam nadzieję wyjaśni wszystkim ich położenie.

edycja: Wiadomość została przerobiona na mapę i zdjęcie podobnego, mrocznego korytarza jak tu.

Do Kenny - Jokera miałem tu coś napisać, ale spróbuję raz jeszcze przez PW. Tu tylko nota do wszystkich, żeby zbytnio nie brali pod uwagę tego co pisze Joker - chyba, że mówi, bo o ile jest obok was to słyszycie co mówi, jego czyny jednak mogą się znacząco różnić, gdy kolejny raz będzie próbował modyfikować rzeczywistość gry. Podobnie z odpisami wyłącznie z napisem "Joker" - jeśli wciąż będzie modyfikował rzeczywistość to jego odpisy będą odnosiły się do jego urojeń choć jego postać rzeczywiście będzie chodziła, mówiła i robiła "niewidzialne" rzeczy w rzeczywistości, w której jest reszta postaci graczy.



http://img594.imageshack.us/img594/2172/mapa21u.jpg

Szary kolor oznacza różne natężenie mroku. Najciemniejszy szary oznacza, że ludzkie oko nic tam nie widzi. Oczywiście jest to pewien skrót, ale to nie jest wykład optyki.


 
Anonim jest offline