Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-12-2010, 22:25   #11
pteroslaw
 
pteroslaw's Avatar
 
Reputacja: 1 pteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumnypteroslaw ma z czego być dumny
Co do obywatelstwa, piraci zwykle przyjmowali każdego kto się nadawał. Co do częstotliwości pisania, mniej więcej jeden post na tydzień, jak wszyscy odpiszą wcześniej to i ja. A co do tego, że Jamesa Brighta nie powiesili, to był znanym piratem, jak każdy wtedy pirat, tyle, że (jak w tym przypadku) często nie znano twarzy pirata, tylko ogólny zarys, a rekrutacja ludzi w karczmie to dość zwyczajna rzecz. W rekrutacji posłużyłem się skrótem myślowym, za co przepraszam, o rekrutacji było głośno, ale w kręgach które były tym zainteresowane (z chęci wstąpienia do załogi), a kto wie czy na początku sesji nie nastąpi gwałtowne wejście władz (ja wiem). Co do zwalczania piratów to: Anne Bonny, Bartholomew Roberts, Calico Jack, Edward Teach, Mary Read, Samuel Bellamy, Woodes Rogers, Charles Vane to kilku z piratów którzy działali jeszcze w tamtych latach.
 
pteroslaw jest offline