Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-12-2010, 01:32   #241
QuartZ
 
QuartZ's Avatar
 
Reputacja: 1 QuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemuQuartZ to imię znane każdemu
Niezły pomysł w zasadzie ... mojej postaci przydadzą się ciuchy nie śmierdzące pożarami, krwią z burdelu itd.

Pytanie tylko skąd nasze postacie wiedzą że mają kogoś sprzedać straży? Na razie jesteśmy na etapie że niby nie wiemy co i jak z tą strażą całą, więc i dwóch nowych ogólnie rzecz biorąc traktujemy (pewnie dość podejrzliwie, ale jednak) jak tylko kolejnych chętnych do roboty.

Ja bym zrobił tak, że podpierdzieliłbym te rumaki póki jeszcze są, bo straż swoje konie kazała odstawić spory kawałek dalej coby ich widać nijak nie było i zanim po nie wrócą i zaczną pościg będą już w głębokiej dupie, bo np. dla zmylki pojedziemy jakimiś drogami naokoło. (A przy okazji zostawimy za sobą poobijane i nieprzytomne wywłoki do aresztowania, gdyby się jednak nawineli)

EDIT:
Tak jakby kto nie zauważył: mój pomysł różni się tym że straży nic nie sprzedajemy. Po prostu zmywamy się z nieprzytomnymi za plecami zanim się zorientują o co kaman, zamiast udawać że my to nie my.
 

Ostatnio edytowane przez QuartZ : 20-12-2010 o 01:34.
QuartZ jest offline