Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-12-2010, 22:29   #3
Qumi
 
Qumi's Avatar
 
Reputacja: 1 Qumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetny
Ja tam używam własnych pomysłów co do dzikiej magii, nawet osobiście nieco inaczej jej zasady używam. 1-5 efekt o negatywnym niepożądanym działaniu, 6-10 efekt o zupełnie innym działaniu, 11-15 normalne działanie, 16-20 wzmocnione działanie, ale to tylko moje widzi misie :P

Owszem, choć raczej myślałem o cienistych manifestacjach wynaturzeń, ale tego typu rzeczy jak najbardziej można wdrążyć, to otwarty pomysł

Co do postaci magów:

- do dyspozycji nadal jest Cienisty Splot, który wiąże się jednak z pewnymi konsekwencjami jeśli nie wyznajesz Shar

- jest Magia cieni, ala mój Teu w Kłopotliwej przesyłce

- są też Dzicy Magowie którzy próbują okiełznać dziką magię, w Complete Arcane chyba jest ta prestiżówka

- Czerwoni Czarodzieje mają ostateczną śmierć i po śmierci zostają diabłami, a to może nie każdemu się podobać

Tak, można by ludziom dać coś ekstra, choć w dzień nadal jest widno, tylko trochę mniej To raczej efekt estetyczny

Co do drowów... pewnie, że tak :P Jak masz jakiś konkretny pomysł to strzelaj Można wplątać w to też Fey'ri oraz "ocalone" mroczne elfy po śmierci Eilistraee. Po jej śmierci nie-złe mroczne elfy bez demonicznej skazy zostały odkupione, klątwa z nich zdjęta.
 
Qumi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem