Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-12-2010, 23:59   #175
Tailong
 
Tailong's Avatar
 
Reputacja: 1 Tailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodzeTailong jest na bardzo dobrej drodze
Wink Nowicjuszka na stronie

Postaram się krótko i na temat. Jestem od wczoraj na stronie nie zaczęłam jeszcze sesji zresztą nie wiem jak tu z wami zacząć sesje Jeśli ktoś by chciał nowicjuszkę do swojej ekipy która by ktoś na początek poprowadził za rękę chętnie dołączę. Wiem głupio z mojej strony ale wciągnęłam sie w sesje jakies 4 lata temu byłam na jednej przez zupełny przypadek myślałam że się w to pobawię troche ale było inaczej teraz grzebiąc w necie znalazłam tą stronkę i zapaliła się lampka wyobraźni. Proszę MG i pozostali gracze chciała bym się do jakieś sesji przyłączyć. Niech ktoś cierpliwy przyjmnie mnie do swojego świata Można się ze mną skontaktować przez maila gg 12473149
 
__________________
Czym jest dla człowieka wyobraźnia ...Nie wiem czym jest dla innych, ale dla mnie to świat do którego mogę uciec i być tam siłą dla innych.
Człowiek jest bogiem kiedy śni,i tylko żebrakiem kiedy myśli.

Ostatnio edytowane przez Sayane : 17-03-2011 o 15:10.
Tailong jest offline