Wątek: Muzyka
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-12-2010, 23:00   #47
JanPolak
 
JanPolak's Avatar
 
Reputacja: 1 JanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemuJanPolak to imię znane każdemu
A znacie Jamendo?
Free and legal music downloads - Jamendo
Serwis, z którego można za darmo ściągać muzykę na licencji Creative Commons. Bardzo fajny pomysł, zwłaszcza dla promujących się młodych zdolnych. Wadą jest, że większość młodych-zdolnych tworzy albo muzykę elektroniczną samplowaną na komunijnym PC-cie, albo garażowe "trzy akordy, darcie mordy". Jednak, jak człowiek poszpera, daje się wyłowić perełki.

Ja znalazłem:
Marijanh
Pan z Niemiec, któremu nikt nie powiedział, że lata 70-te się skończyły, więc dalej gra na gitarze i śpiewa coś o kwiatkach.

Diablo Swing Orchestra
Gotycko-jazzowa kapela, której muzycy udają, że są potomkami XVI-wiecznej zakazanej przez Kościół orkiestry.

Nanowar of Steel
Metalowcy-prześmiewcy, którzy są "truer than true". Głównie parodiują Manowara i power metal, ale oberwało się i Metallice i Iron Maiden.

I Am Not Lefthanded
Taki indie rock do leczenia bezsenności. Pani śpiewa, pan śpiewa, gitary brzdąkają...

Rein
Włosi grający coś w stylu folku (ale bez rustykalnego imidżu), zmieszanego z rockiem i punkiem.

Jamie Rumley
Dziewuszka z gitarą. Dziewuszki z gitarami generalnie są pozytywnym aspektem tego łez padołu, a ta naprawdę ładnie gra i śpiewa.
 
__________________
Jestem Polakiem, mam na to papier i cały system zachowań.
JanPolak jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem