Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-12-2010, 10:53   #962
Keth
 
Keth's Avatar
 
Reputacja: 1 Keth jest na bardzo dobrej drodzeKeth jest na bardzo dobrej drodzeKeth jest na bardzo dobrej drodzeKeth jest na bardzo dobrej drodzeKeth jest na bardzo dobrej drodzeKeth jest na bardzo dobrej drodzeKeth jest na bardzo dobrej drodzeKeth jest na bardzo dobrej drodzeKeth jest na bardzo dobrej drodzeKeth jest na bardzo dobrej drodzeKeth jest na bardzo dobrej drodze
Powinno śmigać. Mój ostatni post:

https://docs.google.com/document/d/1...hkey=CLWwuIcO#

Nie wszystko się zachowało. Niech będzie przeklęty limit PW na Lastinnie! Tym razem nie będzie elfowych pożegnań. Dziękuję wszystkim. Dziękuję Avaronowi, od którego wszystko się zaczęło, dziękuję Viviaen, Bettermanowi, Zakowi, Makuleke, Woltronowi, Marrrtowi, Smoqu, Kajmanowi, za wspaniałe kreacje, które tchnęły życie w naszą hermetyczną fabułę, dziękuję też Ticketowi, Maciekafc, Keledrallowi, Fehu i Sarmatowi za dobre chęci. Dziękuję wszystkim czytelnikom i reputkodajcom. W szczególności dziękuję Kermowi, za wydobycie Żmijki z archiwum, kiedy chcieliśmy ją reaktywować po dłuższym zastoju. Dziękuje też plekom (jeżeli któryś przypadkiem wygoogla ten post) z dawnego endore .angrenost.org, a dzisiejszego endore.strzaly.pl za inspirację. Mam nadzieję, że u chociaż kilku z wymienionych osób rozbudziliśmy zainteresowanie światem Mistrza Johna Ronalda Ruela Tolkiena i że może chociaż u jednej zamieni się ona w prawdziwą pasję! Dziękuję!



Wrzuta.pl - Patrick Doyle (Eragon Soundtrack) - Once in every lifetime

Koniec i bomba, kto NIE czytał ten trąba

EDIT:
Viviaen, Avaron, Makuleke, Smoqu, Zak, Betterman, Woltron i Marrrt . Otrzymaliście ode mnie pamiątkowe notki. Noście je z dumą
 

Ostatnio edytowane przez Keth : 25-12-2010 o 00:18.
Keth jest offline