Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-12-2010, 09:13   #8
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Gettor, a która sesja na forum ma PEŁNĄ mechanikę??? Nawet jeżeli MG stosuje pełną mechanikę to rzuca przed moinitorem i mówi co wyszło, zamiast pozwalając rzuczać graczom. I mechanika gra "taką" rolę bo takie są ograniczenia forum i gry przez PBF. To nie DDI czy Fantasy Grounds.

Usiłujesz mi udowodnić, że mechanika powinna być 3.x albo żadna; byle nie - pod żadnym pozorem - 4E. To wnioskuję z twojej ostatniej wypowiedzi. Napiszę szczerze - nie przekonują mnie twoje argumenty. Rozumiem je, ale po prostu są dla mnie słabe.

Powiem więcej - jeżeli chciałbym stosować pełną mechanikę to 4E jest lepsze bo daje większy margines "autosukcesu" i relatywnie rzadziej się rzuca niż w 3.x - a to już ma znaczenie.

Anyway: dyskusja zaczyna się uskuteczniać o tym JAK a nie o tym CZY.
Po to jest opcja mechanika 3.x - aby dać możliwośc wypowiedzienia się i przedstawienia argumentów. Jeżeli POCZATKUJĄCY gracze też będą zdania, że chcą w tej mechanice startować to będę brał pod uwagę ich zdanie.
 
Aschaar jest offline