Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-12-2010, 21:35   #1
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
[komentarze] ŁZY DUSZY

Witajcie drodzy gracze.

Gratuluję dostania się do sesji. Mam nadzieję, że polubicie ten mroczny i ponury świat.

Teraz troszkę technicznych uwag.

Tak jak pisałem - czas na posty graczy do 10 dni (zazwyczaj będzie to 10 dni) oraz od 1 do 3 dni dla mnie. Gdyby było dla Was za wolno lub za szybko, zawsze możemy ustalić inną częstotliwość.

Co do pisania Waszych postów:

1. Nie wymagam pogrubień, kursyw itp. Chciałbym jednak, byśmy pisali poprawna polszczyzną a myśli w jakiś wyraźny sposób odznaczali.

2. Długość posta - tutaj zależy wszystko od Was. Ale moim zdaniem dobra sesja pbf to solidne posty

3. Dialogi z mniej ważnymi NPCami możecie śmiało pisać sami, poważniejsze rozmowy przez GG lub na GG docku

oto link:
https://docs.google.com/document/d/1...CL_RtXs&hl=pl#

4. W trakcie gry będę podawał Wam informacje o Imperium Cienia, zwyczajach, zasadach itp. Będzie to pisane w moich odpiskach dla waszych postaci albo w formie reminiscencji, albo przemyśleń - taki zabieg literacki.


Mój pierwszy post zostanie uzupełniony najpewniej jutro i wtedy ruszymy z sesją na dobre i będziecie mogli zacząć odpisywać.

To tyle.

Pozostaje mi życzyć Wam dobrej gry, wytrwałości i powodzenia - uwierzcie, będzie Wam potrzebne.
 
Armiel jest offline