Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-12-2010, 04:36   #8
Arsene
 
Arsene's Avatar
 
Reputacja: 1 Arsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwuArsene jest godny podziwu
Buzon, zapomniałeś o jednym. My mamy ... mnie Poza tym oczywiście pytanie do MG, żeby nie było spamu - czy jest opcja zagrywki ala Obcy vs predator gdzie człowiek (tutaj uzbrojeni po zęby ludzie, których zawodem jest zabijanie) walczył razem z predo przeciwko obcemu, lub chociaż żeby obcy zabił preda lub na odwrót ?

Ps.
Jakby coś to mam miny Claymore[nie wychodzę bez nich z domu!], możemy zrobić zasadzkę i zabić nie tylko nas ale i ich Poza tym mam SWD, Berettę, trochę noży i trochę amunicji. No i troszkę sprzętu survivalowego, więc jak ktoś ma kiełbaski to zapraszamy obcych i robimy biwak Jak nie ma kiełbasek to trzeba jednego obcego na patyk nadziać, może Rykoszet pożyczy włóczni. Od razu zapowiadam, że ja nie chcę być nadziany!
 
__________________
Także tego

Ostatnio edytowane przez Arsene : 28-12-2010 o 04:39.
Arsene jest offline