Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-12-2010, 18:52   #13
Mordragon
 
Reputacja: 1 Mordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputację
O i już zaznaczam, znaczy to takie uwagi starego rpgowca, który w pewnym momencie zmienia światopogląd;] oczywiście fajnie jeśli będziemy bajkopisarzyć tutaj, używając pięknych przymiotników, porównań i określeń... ale jeśli to świat ciutkę stylizowany na warhammerowski to on zbyt piękny nie jest. Podejrzewam, że to co sobie wyobrażam o tym świecie jak i o naszym europejskim średniowieczu to jest jeszcze nic
Druga rzecz.. z tego co tu kilka sesji mi się przegrało swego czasu, zauważyłem, że gracze ładnie książkowo wręcz tworzą swoje posty. "Moja postać zrobiła X, co mu przypomniało o jego dzieciństwie i o Y,Z". Wszystko pięknie ładnie, genialnie się to czyta.. tylko mamy tutaj interakcje między graczami i parę razy mi się zdarzyło, że z czasem inni gracze te dodatkowe opisy traktowali jak wypowiedziane z ust bohatera.. mam nadzieje, że u nas będziemy bacznie czytać i rozróżniać to co dostaje się do nas graczy, a co do uszu naszych bohaterów
 
__________________
Gdybym nie odpisywał przez 2 dni.. plsss PW:)
-"Na horyzoncie widzisz szyb kopalni"
-"Co to za rasa szybko-palni?"
Czego pragnie eMdżej?!
Mordragon jest offline