Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-12-2010, 10:56   #12
Szarlej
 
Szarlej's Avatar
 
Reputacja: 1 Szarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputację
Balt spróbuj zadzwonić na straż miejską.
Cóż... Dzisiaj kończy się stare i zaczyna nowe. Oby to nowe było lepsze od starego.
A tak z ogłoszeń parafialnych to macie czas do drugiego stycznia na uzupełnienie zaległości. Braków w postach i KP. Niezrobienie tego będzie egzekwowany, bądźmy poważni mieliście dwa tygodnie a nikt nie dał mi znać o dłuższej nieobecności.
Za brak postu w tej kolejce punkt zgonu, trzy takie punkty postać do piachu.
Za brak istotnej części karty postaci postać do piachu. Jeżeli ktoś przez trzy tygodnie nie miał czasu sklecić paru zdań to nie wiem jak ma zamiar odpisywać w sesji.
Za brak uzupełnienia karty w panelu... marudzenie MG. Straszne, nie?

W tej turze dołączy do Was nowy gracz! Powitajcie Bebopa! Delikatnie Night, delikatnie.
Do wesołej ferajny dołączy najemnik pod pięćdziesiątkę w pewnym sensie zmęczony życiem. Skąd ja to znam?
 
__________________
[...]póki pokrętna nowomowa
zakalcem w ustach nie wyrośnie,
dopóki prawdę nazywamy, nieustępliwie ćwicząc wargi,
w mowie Miłosza, w mowie Skargi - przetrwamy [...]
Szarlej jest offline